Dwie bramki Podolskiego, wygrana Niemców

Bolo
Legionista

Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 49

PostWysłany: Czw 8:07, 12 Paź 2006    Temat postu: Dwie bramki Podolskiego, wygrana Niemców

Słowacja przegrała w Bratysławie z Niemcami 1:4 (0:3) w meczu grupy D eliminacji piłkarskich mistrzostw Europy.
Słowacja - Niemcy 1:4 (0:3)
Bramki: Stanislav Varga (58 min.) - Lukas Podolski dwie (13 min., 72 min.), Michael Ballack (25 min.), Bastian Schweinsteiger (36 min.)
Sędziował Terje Hauge (Norwegia).

Słowacja: Kamil Contofalsky - Peter Petras (73-Filip Holosko), Stanislav Varga, Martin Skrtel, Jan Durica - Miroslav Karhan, Martin Petras, Dusan Svento, Jan Kozak (65-Ivan Hodur) - Marek Mintal, Robert Vittek.
Niemcy: Jens Lehmann - Arne Friedrich, Manuel Friedrich, Clemens Fritz, Philipp Lahm - Michael Ballack, Torsten Frings, Bernd Schneider (76-David Odonkor), Bastian Schweinsteiger (76-Piotr Trochowski) - Miroslav Klose, Lukas Podolski (85-Mike Hanke).

Niemcy pokonali na wyjeździe Słowaków 4:1 i nadal w eliminacjach nie stracili punktu. Trzeci zespół mistrzostw świata imponuje skutecznością - w trzech meczach zdobył 18 bramek, a stracił tylko jedną. W środę dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Lukas Podolski, gole zdobyli także Michael Ballack i Bastian Schweinsteiger.

Goście już do przerwy prowadzili 3:0, co praktycznie przesądzało o ich zwycięstwie. Honorowego gola dla Słowacji zdobył w 58. minucie Stanislav Varga.

Nie obyło się bez incydentów na trybunach. Słowacka policja musiała użyć pałek, by poskromić agresywnie zachowujących się kibiców z Niemiec. Z powodów bezpieczeństwa na Słowację nie wpuszczono 150 Niemców.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Światowa, europejska, polska piłka nożna. Strona Główna -> Eliminacje ME 2008 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)