Legionista

Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 49

PostWysłany: Czw 8:15, 12 Paź 2006    Temat postu: Łatwe zwycięstwo Serbii

W meczu grupy A eliminacji piłkarskich mistrzostw Europy faworyt spotkania Serbia pokonała Armenię 3:0 (0:0).
Tym zwycięstwem Serbia, uczestnik tegorocznych finałów mistrzostw świata, potwierdziła, iż jest jednym z faworytów w grupie A. Serbowie przed własną publicznością bez większych problemów wygrali z Armenią 3:0.

Pierwsza połowa zwiastowała niemałą niespodziankę - zakończyła się bez bramek, chociaż gospodarze mieli szansę na strzelenie gola. W 14. minucie rzutu karnego nie wykorzystał Marko Pantelic po tym, jak w polu karnym faulowany był Nikola Zigic.
W drugiej części sytuacja diametralnie się zmieniła. Najpierw w polu karnym faulowany został ponownie Zigic, a tym razem jedenastkę na bramkę zamienił kapitan Serbów Dejan Stankovic. Sześć minut później na 2:0 podwyższył Danko Lazovic, a wynik w przedłużonym czasie ustalił Zigic, który strzelił już trzecią bramkę w czterech meczach tych eliminacji.

Serbia - Armenia 3:0 (0:0)
Bramki: Dejan Stankovic (54 min. - karny), Danko Lazovic (62 min.), Nikola Zigic (90 min.).

Serbia: Vladimir Stojkovic - Ivica Dragutinovic, Milan Stepanov, Mladen Krstajic, Igor Duljaj - Nenad Kovacevic, Dejan Stankovic, Ognjen Koroman (72 min. - Ivan Ergic), Aleksandar Trisovic (46 min. - Sasa Ilic) - Marko Pantelic (46 min. - Danko Lazovic), Nikola Zigic.

Armenia: Geworg Kasparow - Sarkis Owsepjan, Robert Arzumanjan, Karen Dochojan - Rafik Nazarjan, Egisz Melikjan, Samwel Melkonjan, Agwan Mkrtczjan, Aram Hakobjan (69 min. - Artur Minasjan) - Edgar Manuczarjan (79 min. - Armen Tigranjan), Armen Szachgeldjan (65 min. - Nshan Erzrumjan).

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Światowa, europejska, polska piłka nożna. Strona Główna -> Eliminacje ME 2008 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)